Poznaj nasz zespół

Paweł – doradca (of counsel)

Współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. Nasz ekspert. Wspomaga nas w skomplikowanych sprawach organizacyjnych, technicznych. Chłodnym okiem analizuje i wskazuje rozwiązania. Nie pracuje z nami na co dzień, ale ściśle z nami współpracuje i wspiera w razie potrzeby.

Zenon – prawnik, aplikant radcowski

Główny inicjator i współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. Można rzec, że człowiek renesansu. W ramach swojej działalności współpracuje z naszą kancelarią. Specjalizuje się w obronie klientów przed pozwami firm windykacyjnych, chwilówek wszelkiego rodzaju a także banków. W obszarze jego zainteresowań znajdują się zagadnienia z prawa spadkowego.

Dominik – prawnik, radca prawny

Na stałe i praktycznie od samego początku naszego istnienia – w ramach swojej działalności – współpracuje z nami. Wspiera doświadczeniem zdobytym w innych dziedzinach prawa. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również prawo gospodarcze, prawo administracyjne oraz upadłościowe i naprawcze.

Michael – asystent

Współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. To dzięki niemu wiecie co się dzieje na bieżąco w waszych sprawach. Czuwa nad tym aby nic nam nie umknęło, drukuje pisma procesowe, pisze różnego rodzaju wnioski oraz przygotowuje korespondencję do wysyłki. Bacznie sprawdzając przy tym, czy nie doszło do pomyłki.

Robert – informatyk

To on dba o to, aby nic w naszym systemie nie zawiodło i nic się nie zagubiło. Odpowiada za wszystko to, czego nie widać. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również grafika komputerowa, pozycjonowanie oraz tworzenie stron internetowych.

Iwona – sekretariat

Bardzo ważny członek naszego zespołu. Jest bardzo doświadczona i kompetentna, opanowana i świetnie zorganizowana. Na co dzień przyjmuje i rozprowadza między nas korespondencję (zarówno e-mail jak i tradycyjną), prowadzi kalendarz, zarządza archiwum dokumentów, skanuje, kseruje, drukuje. Wie wszystko co się dzieje u nas i na co dzień pomaga w bieżącej pracy.

Agnieszka - doradca (of counsel)

Specjalistka od prawa podatkowego, prawa spółek handlowych, prawa zamówień publicznych. Na co dzień wspiera nas w razie potrzeby

Czekamy na Ciebie...

Być może i Twoje zdjęcie wkrótce tu się pojawi...

Call Now ButtonZadzwoń